• Parksepa kooli arengufond on loodud

    Parksepa kooli arengufond on loodud

    Loe läbi fondi põhikiri ja toeta meie kooli fondi juba täna! Loe edasi
  • 1
Neljapäev, 10 Detsember 2015 09:16

Eesti õpilasfirmade laat „Pärnumaa Jõulud´15” Esile tõstetud

Eesti õpilasfirmade laat toimus Pärnus 04. -05. detsembril 2015. Esimesel päeval oli TÜ Pärnu kolledžis vastuvõtt ja ettevõtluse pärastlõuna, kus ettevõtja Helena Lõhmus rääkis teemal “Kuidas suhelda ja müüa potentsiaalsele kliendile?”.

Teisel päeval toimus laat kaubanduskeskuses Port Artur 2. Meie koolist osales laadal õpilasfirma TAARA, mis tegutseb alates novembrist 2015. Õpilasfirma TAARA tegevdirektor on Kairi Hein 11. klassist, turundusjuht Sigrit Lilloja 11. klassist ja finantsjuht Kevin Limbo 10a klassist.

Õpilasfirma TAARA tegevusala on taaskasutatud klaasist erinevate toodete valmistamine, milleks on klaasist ehted, nõud, tuulekellad jne. Iga toode on ainulaadne ja kordumatu.

Kokku osales õpilasfirmade laadal 50 õpilasfirmat ja 31 minifirmat. Kogu päeva vältel käis žürii küsitlemas ja hindamas õpilasfirmade tegevust. Huvilistelt saime oma toodete kohta positiivset tagasisidet, mis innustab meid edasisele tegevusele.

Suur aitäh meie juhendajale, Helje Jaarmale ja õpetaja Merit Süvingule!

Kairi, Kevin, Sigrit

 

Viimati muudetud Neljapäev, 10 Detsember 2015 09:18