• 10.klassi õpilaskandidaatidele

    10.klassi õpilaskandidaatidele

    2017/2018 õa 10.klassid on komplekteeritud! Loe edasi
  • Lõpuaktused 2017

    Lõpuaktused 2017

    9.klass 20.juunil kell 15.00 12.klass 21.juunil kell 15.00 Loe edasi
  • Parksepa kooli arengufond on loodud

    Parksepa kooli arengufond on loodud

    Loe läbi fondi põhikiri ja toeta meie kooli fondi juba täna! Loe edasi
  • 1
  • 2
  • 3

Huviringide tunniplaan 2016/2017 õa

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Pühapäev

 

 

 

 

10.50-11.10 ELO

 

 

12.00

12.15-13.00 I-II kl kergejõustik

 

12.15-15.55 kunstiring

12.15-13.00 ELO

 

12.15-13.00 võimlemine

12.30-14.00 korvpall

13.00

13.20-14.05 III-IV kl kergejõustik

13.25-14.05 III-IV kl tantsuring

13.20-14.05 mudilaskoor

13.20-14.05 III-IV kl tantsuring

13.20-14.05 mudilaskoor

 

 

13.20-14.05 ELO

13.20-15.00 puhkpill

13.20-14.05 ELO

13.20-14.05 kergejõustik

 

 

13.20-14.05 kergejõustik

 

14.00

14.15-15.00 V-IX kl lastekoor

14.15-15.00 näitering

14.15-15.30 X-XI kl võrkpall

 

14.15-15.00 näitering

14.15-16.00 XII kl võrkpall

 

 

14.15-15.00 puhkpill

 

 

14.15-15.00 ELO (õp Liia Luik)

 

15.00

15.00 kergejõustik Võru Spordihallis

15.00 kergejõustik Võru Spordihallis

15.00 kergejõustik Võru Spordihallis

15.00-16.30

(kuus 2 korda) robootikaring

 

 

15.10-15.55 X-XII kl segakoor

 

 

15.00 kergejõustik Võru Spordihallis

 

 

15.30-17.30 korvpall

15.30-17.00 korvpall

15.30-17.30 korvpall

15.30-17.30 korvpall

 

16.00

16.30-18.00 segakoor

16.30-18.00 segakoor

16.30-17.30 korvpalluritel Väimela ujulas jõusaali treening

16.30-17.30 korvpalluritel jõusaalitreening

17.00

17.45-18.30 korvpalluritel Väimela ujulas ujumine

17.45- 18.30 korvpalluritel ujumine

 

18.00

 

 

 

 

19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Ringijuhendaja

 

Sirje Hütt

 

Silja Otsar, Ülle Noppel

 

Ülle Noppel

 

Helle Liloson

 

Helle Liloson

 

Liia Luik

 

Ene Lumi

 

Margus Koor

 

Kalev Palo

 

Maili Toom

 

Airi Pütsep

 

Ringidest tegutsevad veel raamatukoguring (juhendaja Ruth Toots), matemaatikaring (juhendaja Ülle Noppel), ajalooring (juhendaja Andres Breidaks), keemia teaduskool ( juhendaja Tiina Asi). Nende tegevus on seotud konkreetsete sündmuste toimumise ajaga.

 

 

 

Viimati muudetud Reede, 04 November 2016 14:06