• Parksepa kooli arengufond on loodud

    Parksepa kooli arengufond on loodud

    Loe läbi fondi põhikiri ja toeta meie kooli fondi juba täna! Loe edasi
  • 1
Teisipäev, 30 September 2014 00:00

Parksepa Keskkool Tilsi olümpiamängudel Esile tõstetud

Reedel, 26. septembril oli meil au osaleda Tilsi Põhikooli olümpiamängudel. Kooli esindus oli 20-liikmeline, kuhu kuulusid põhikooli õpilased: Theodor Krull, Karl Matthias Pensa, Carin Onno, Kaur Kasuk, Hannabel Muuk- Adrat, Marten Luik, Tõnis Timmi, Egert Suvi, Kermo Kägo, Omar Kaiv, Betti Aniott, Triin Zupsmann, Kristjan Kesselmann, Chätliin Kullo, Killu Uibo, Kerin Urbanik, Robert Volas, Hardi Liimets, Karl Liivik, Maiko Runtal.

Samal päeval toimunud Reipalt koolipinki spordipäeva raames sõitsid jalgratastega omadele kaasa elama 4a ja 4b, 5. 6. ja 9. klassi õpilased koos klassijuhatajatega ja mõni tubli lapsevanemgi oli kaasas. Nähtavaid rattureid oli terve Parksepa- Tilsi teeäär täis.

Hommik Tilsis algas rongkäiguga staadionile, kus algas olümpiamängude avatseremoonia, süüdati tuli, heisati lipud, anti olümpiavanne. Osalejaid oli olümpial viis: Tilsi Põhikool ja lasteaed, Parksepa Keskkool, Trapene Põhikool Lätimaalt ja Põlva Politsei esindusmeeskond.

Võistlusalad olid lähtudes vanuseastmetest pallivise, 100m ja staadioniringi jooks, jalg- ja korvpalli vigurrada, nsoolevise, kombineeritud teatejooks, kuulijänn, minijalgpall.

Teadmised pandi proovile olümpiaviktoriinis, kus meie kooli võistkond kõige parema tulemuse saavutas ja esimese koha sai.

Medaleid saime olümpialt kokku 17, meile jagus nii kuld, hõbe kui pronksmedaleid. Parimaks meie kooli sportlaseks tunnistati Hardi Liimets.

Päev lõppes kella poole nelja paiku kui tublimatele pandi kaela medalid, lausuti lõpusõnad, langetati lipud ja kustus olümpiatuli.

Aitäh kõikidele tublidele osalejatele ja kaasaelajatele, klassijuhatajatele. Aitäh õp Anneli Arike ja Anneli Plado.

Huvijuht Airi Pütsep