Esmaspäev, 21 Mai 2012 00:00

Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistlused 2012 kevad

17.mail toimusid Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistlused. Meie kool osales I liigas ja saavutas 5 koha.

Anna-Lisete Kukk tõi koju 3 medalit: 60m jooksus I koht (8,35, tuul -2,1), palliviskes II koht (53m, kaotus I kohale ainult 0,5 m) ja osales ka III koha saanud väike-rootsi teatejooksu võistkonnas.

Väike-rootsi teatejooksu (100, 200, 300 ja 400m) võistkonda kuulusid veel Taavi Hainas, Õilme Võro ja Karel Osi (Anna-Lisete on pildilt puudu).

Karel Käos võitis kõrgushüppe tulemusega 1.90 ja oli kaugushüppes viies (5.67). Helger Pikk saavutas kõrgushüppes II koha (1.75) ja kaugushüppes 4.koha (5.67).

Õilme Võro võitis 100m jooksu tulemusega 13.43 (tuul -3,4) ja Joosep Piho kuulitõuke tulemusega 14.03. Taavi Hainas oli kaugushüppes viies (6.10) ja Anni Võro kuulitõukes neljas (8.87).

Tänud kõigile õpilastele, kes andsid oma panuse selleks, et meie võistkond püsiks 6 parema hulgas: Oliver Raudsepp, Rasmus Saar, Grishnakh Trolla, Melanie Munski, Markus Maran, Karsten Hollo, Randy Mägi, Vahur Solovjov, Eveli Jaaska, Kaarel Runtal, Johanna Piho, Kati Kesselmann, Siret Bugajev, Rait Mosona, Kevin Koskin, Indrek Raag, Anni Võro, Hanna Tintso, Kerli Ralja, Kätlin Adoson, Johanna Riivik, Jaanika Lumi, Stiina Harak, Andres Peterson, Egerti Kiisk.