• Jõulupeod

    Jõulupeod

    N, 21. dets kell 12.30- 1.-6. klass, N, 21. dets kell 17 7.-12.klass Loe edasi
  • Parksepa kooli arengufond on loodud

    Parksepa kooli arengufond on loodud

    Loe läbi fondi põhikiri ja toeta meie kooli fondi juba täna! Loe edasi
  • 1
  • 2
Kolmapäev, 24 Mai 2017 08:50

Kergejõustik Esile tõstetud

Tulemusi ja pilte vaata Võrumaa Spordist!

Võrumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistluste teise päeva meie õpilaste parimad tulemused:

P-A

  • Eerik Eiche kaugus 5.65 II koht, ketas 40.11 I, kuulitõuge 12.65 I, oda 42.11 II
  • Tomi Rämmer oda 7

P-A

  • Jaagup Kärblane kõrgus 1.60 III
  • Thor- Oddvar Hallik ( 5

PJ

  • Tarvo Jõgeva kuulitõuge 11.53 ( I
  • Carl Ülejõe ketas 23.36 ( 4

TJ

  • Kristin Saua kõrgus 1.40 Ikoht, kaugus 4.65 I, 100m 13.01 I
  • Anna-Lisete Kukk kuul 11.27 I

P-B

  • Talis Timmi 200m jooks 24.46 I, 400m 55.28 I
  • Kristjan Kesselmann kolmikhüpe 11.01 I, ketas 32.68 I, kõrgus 1.60 I
  • Kert Murde 1500 m jooks 5.19.03 I

T-B

  • Liana Parmask kolmikhüpe 8.89 6.koht
  • Kerli Tasso 1500 m jooks 6.04 4

T-C

  • Hannabel Muuk Adrat kolmikhüpe 9.38 I, 600m 2.08.60 5
  • Carin Onno 8.95 III

P-C

  • Tõnis Timmi 600m jooks 1.48.53 I

Olite tublid, jätkake samas vaimus!

Võrumaa koolinoorte kergejõustikumeistrivõistluste esimese päeva meie õpilaste parimad tulemused:

PB

  • Kristjan Kesselmann kõrgushüppes I koht 1.60(isiklik), ketas I 32.60,
  • Talis Timmi 60 tj I 8.75, 100m I 11.78
  • Markus Post ketas III 29.13, kuul III 10.81, oda I 40.49
  • Hendrik Andrejev 60 tj III, 800m jooksus10
  • Kert Murde 800m I 2.25.15
  • Phil Benjamin Paju 8

PJ

  • Carl Ülejõe 3000m jooks III 11.56

PC

  • Kristjan Timuska Kõrgus 1.50 I koht, pall 58.48 I
  • Tõnis Timmi 300 m 46.56 I, kaugus 4.72 III, kuul 9.66 II
  • Franz Krull kõrgus 1.45 II, kuul 9.40 4, 60m 8.83 4
  • Kaur Kasuk kõrgus 80 tj 4, kõrgus 4

TB

  • Nele Jõgeva kõrgus 60 m tükkejooks I (10.03), kõrgus III, 100m jooks II
  • Betti Aniott Kõrgus I, 60 tj II, ketas 32.29 I
  • Elisabeth Trolla 100m III koht, 60 tj 4, kaugus 4

TC

  • Crislin Kauts 80m tõkkejooks III, pall 4
  • Carin Onno kaugus II, 60m jooks III

Vaata ka Võrumaa Spordist!

Viimati muudetud Teisipäev, 30 Mai 2017 10:57

Üritused