Mõned kuud usinasti näputööd ja valmis ta saigi! Parksepa Keskkooli 6.ja 9.klassi tüdrukud heegeldasid 100-st motiivist koosneva sini-must-valge linik-teki.

Juhendaja õpetaja Mariina Kõrs.

Reede, 16 Veebruar 2018 11:46

Retrohõnguline Talveball

Eesti mõistes läinud sajandi 17. veebruaril 2018. aastal, toimus Parksepa Keskkoolis järjekordne ball. Sel korral oli pidu pühendatud Eesti Vabariigi sajandale juubelile ning kandis nime Võrumaa gümnasistide retrohõnguline Talveball.

Reede, 23 Veebruar 2018 10:41

Suusatamine

12a klassi õpilane KEVIN LIMBO osales Võru MK koolinoorte murdmasuusatamise meistrivõistlustel Haanjas ja saavutas PJ vanuseklasis II koha.

Õpetaja Hille Saarepuu

Pilte vaata siit!

Tulemusi siit!

 

Kolmapäeval, 14.veebruaril

 

Scarlett Veske 11b klassist kandideeris noore uurija stipendiumikonkursil ja pääses 18 üle Eesti välja valitud õpilase hulka, kes hakkab tegema oma uurimistööd teadlasest juhendaja käe all.

http://www.etag.ee/18-noort-uurijat-alustavad-teadlastest-juhendajate-kaasabil-uurimistood/

Jõudu!

1.02.2018 toimunud Võrumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistluste edukamad olid:

  • Nele Jõgeva I koht TB kõrgushüppes 1.55, 60mtj 9.92 ja 200m 29.95
  • Kaur Kasuk I koht PC kuulitõukes 9.32, II koht 60mtj 10.64 ja III koht kaugushüppes 4.28
  • Carin Onno I koht TB 60m 8.69, III koht kaugushüppes 4.47 ja 60mtj 10.47
  • Betti Aniott I koht TA kõrgushüppes 1.50 ja kuulitõukes 10.28
  • Tõnis Timmi I koht PB kaugushüppes 5.43 ja 200m jooksus 26.66
  • Markus Post I koht PB 60m 7.84 ja 60mtj 9.20
  • Talis Timmi I koht PA 200m 24.03 ja II koht 60m 7.50
  • Franz Krull II koht PB kõrgushüppes 1.60 ja 60mtj 9.51
  • Kristjan Kesselmann II koht PA kõrgushüppes 1.80 ja kaugushüppes 6.02
  • Agris Vill III koht PC 60m 9.03 ja 200m 31.38
  • Rainer Tamm II koht PA 1000m 3.04.87
  • Keiu Kinna II koht TJ kuulitõukes 8.02
  • Merilin Peterson II koht TJ kõrgushüppes 1.35
  • Patrik Pungits III koht PC kuulitõukes 7.99
  • Brent Piigli III koht PC 60mtj 10.77
  • Hannes Jukk III koht PC kõrgushüppes 1.35
  • Hans Jürgen Kukk III koht PA kuulitõukes 11.73
  • Maarja Major III koht TJ 600m 2.17.71
  • Jaagup Kärblane III koht PJ kõrgushüppes 1.50

Medaleid oli võimalik koguda maksimaalselt kolmel alal.

Vaata tulemusi ka siit ja pilte siit

Ja ka siit!

Õpetajad Sirje Hütt ja Margus Koor

Eesti Koolispordiliidu 3x3 korvpalli Võrumaa etapil 6-7.klass poistele olid meie poisid Phil-Benjamin Paju, Roland Mikson ja Egert Suvi esimesed ja teine võistkond Hendrik Andrejev, Rasmus Runtal, Renaldo Alla ja Markus Soidla kolmandad.

Eesti Finaal toimub 28.märtsil 2018 Tallinnas Kalevi Spordihallis.

Edu finaaliks !

Treener Kalev Palo

Vaata ka siit

Lehekülg 15 / 62