Sport

Sport

Reede, 28 Aprill 2017 10:25

PARKSEPA IV KEVADTURNIIR KORVPALLIS

Parksepa Keskkooli spordihoones
29.aprill – 30.aprill 2017

AJAKAVA

Laupäev , 29. aprill

09.00

A

PARKSEPA SK/VÕRU – SK KÄNGURU/NÕO SK

10.00

B

KULDRE KOOL – ALUKSNE SK

11.00

 

PILDISTAMINE

11.00

A

GULBENE SK – BC TARTU/ÜLENURME

12.00

B

TORMA SK – MIGLINIEKSI KK

13.00

A

PARKSEPA SK/VÕRU – GULBENE SK

14.00

 

LÕUNASÖÖK

14.00

B

ALUKSNE SK – TORMA SK

15.00

A

BC TARTU/ÜLENURME – SK KÄNGURU/NÕO SK

16.00

B

ALUKSNE SK – MIGLINIEKSI KK

17.00

A

SK KÄNGURU/NÕO SK – GULBENE SK

18.00

B

TORMA SK – KULDRE KOOL

19.00

A

PARKSEPA SK/VÕRU – BC TARTU/ÜLENURME

20.00

B

KULDRE KOOL – MIGLINIEKSI KK

 

Pühapäev , 30. aprill

09.00

A III – B IV

10.00

B III – A IV

11.00

A I – B II

12.00

B I – A II

13.00

LÕUNASÖÖK

13.00

7. - 8. KOHT A III – B IV : B III – A IV KAOTAJAD

14.00

5. - 6. KOHT A III – B IV : B III – A IV VÕITJAD

15.00

3. - 4. KOHT A I – B II : B I – A II KAOTAJAD

16.00

1. - 2. KOHT A I – B II : B I – A II VÕITJAD

17.00

VÕISTLUSTE LÕPETAMINE AUTASUSTAMINE

Kolmapäev, 19 Aprill 2017 09:18

Poisid jälle meistrid

Võrumaa kuni 7. klassi poiste korvpallimeistriks tuli taas meie kooli meeskond, kes alistas kindalt kõik kolm vastast.

Esikoha võitnud meeskonnas mängisid Markus Post, Kert Murde, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Roland Mikson, Hendrik Andrejev, Renaldo Alla, Rasmus Runtal ja Daniel Paju.

Vaata ka Võrumaa Spordist!

Neljapäev, 13 Aprill 2017 09:29

Korvpallitüdrukud saavutasid III koha

Võrumaa 6.-9. klassi tüdrukute korvpallimeistrivõistlustel saavutas Parksepa kooli võistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Annabel Runtal, Nele Jõgeva, Teele Lumi, Hanna Hollo, Kai-Liis Kalmus, Kadi Zopp, Killu-Christiin Kirsimägi.

Loe ka Võrumaa Spordist.

Võrumaa 6.-9. klassi poiste korvpallimeistriks tuli Parksepa Keskkool, kes 04.04.2017 toimunud turniiri finaalis alistas Kuldre kooli 41:23

Esikoha võitnud meeskonda kuulusid Magnus Runtal, Markus Juul, Gregor Reinberg, Rainer Tamm, Tarvi Läll, Markus Post, Kert Murde, Phil-Benjamin Paju ja Egert Suvi.

Loe ka Võrumaa Spordist!

Esmaspäev, 03 Aprill 2017 07:21

TV 10 üleriigiline III etapp

1.aprillil toimus Võru spordihallis üleriigilise noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti III etapp. Seekord läks meil väga hästi, tõusime koolide arvestuses teiseks.

Meie õpilaste tulemusi; Poiste vanemates (P-V) kuulitõukes saavutas 4.kg kuuliga 4. koha Markus Post 11.m, Kristjan Timuska 17.koht

  • Kõrgushüppes Kristjan Timuska 1.51 (9)
  • Franz Krull 1.41 (22)
  • T-V kõrgushüppes Nele Jõgeva 1.53 (8), kuulitõukes 8.52 (19)
  • Crislyn Kauts 1.26 (45)
  • P-N teivashüppes Kaur Kasuk 2.21 (9)
  • Kaugushüppes Tauri Pähn 4.14 (25)

Õpetajad Sirje Hütt ja Margus Koor

Kolmapäev, 29 Märts 2017 09:23

TV 10 Olümpiastarti III etapp

28.märtsil toimus Võru maakonna kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti III etapp .

Sellel etapil võidutsesid tüdrukute vanemas grupis kõrgushüppes Nele Jõgeva tulemusega 1.53 (isiklik rekord) ja nooremate poistest saavutas I koha teivashüppes Kaur Kasuk tulemusega 2.21.

  • Tauri Pähn samal alal 5.ja tulemus 1.91
  • Nooremate poiste kaugushüppes Tauri Pähn III 4.28
  • Kaur Kasuk (6). 4.02
  • T-V Crislin Kauts kõrgushüppes 1.31 5 koht
  • Hannabel Muuk Adrat 1.21 8. koht
  • T-V kuulitõukes Nele Jõgeva 9.30 II koht
  • Crislyn Kauts 7.koht
  • P-V kuulitõukes Kristjan Timuska 9.42 III koht
  • P.V kõrgushüppes Kristjan Timuska 1.46 II koht
  • Fransz Krull 1.36 (5)

Üleriigiline TV 10 Olümpiastarti III etapp toimub Võru spordihallis 1.aprill algusega kell 12.00.
Samad õpilased lähevad meie kooli au kaitsma.

View the embedded image gallery online at:
http://parksepa.werro.ee/sisukord/sport#sigProIdc4fda88624

Vaata pilte! ja protokolli.

Loe Võrumaa Spordist.

Neljapäev, 16 Märts 2017 09:31

"Tähelepanu Start!" II etapp

5.03 2017 a. toimus Võru maakonna Tähelepanu Start võistlussarja finaalvõistlus, kus meie kooli õpilased võistlesid ülihästi saavutades I koha. Kahes võistluses tegime parima aja, võites ajaga isegi suuri koole.

Saatuslikuks sai  I etapi tulemus, kus olime kolmandad.Nii et kokkuvõttes saavutasime II koha. Meie kooli esindasid järgmised õpilased: 

Mattias Aniott, Marcus Kinsigo, Timmur Trolla, Kertu Haak, Karin Kivi, Meribel Pihu, Melanie Kikkas, Anastasia Kivi, Kristella Hõrak, Alexander Soidla, Rasmus Runtal, Daniel Paju, Reiko Suur, Agris Vill, Nele-Riin Rästa, Kätriin Kauksi, Lisete Loigu, Hannes Jukk, Brent Piigli, Marko Pallo, Carin Onno, Karinee Kungus, Lisette Gorjunov, Tauri Pähn.

Sirje Hütt

Neljapäev, 09 Märts 2017 08:45

Võrkpall

Meie kooli võistkond sai 10.-11.märtsil Viljandis toimunud segavõistkondade võrkpalliturniiril Sadolin Cup N-liiga (neli tüdrukut ja kaks poissi) rahvaliigas kümnenda koha.

Võistkonda kuulusid: Kristin Saua, Anna-Lisete Kukk, LInell Sikk, Sofja Danilova, Oliver Raudsepp, Tarvo Jõgeva, Emil Abel, Liisbeth Mäeots.

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel 10.-12.klasside võrkpallis saavutasid nii meie noormehed kui neiud III koha.

Võistkondadesse kuulusid: 

Emil Abel, Hendrik Haljend, Tarvo Jõgeva, Egert Pedassaar, Oliver Raudsepp, Timo Thal, Grishnakh Trolla

Liisbeth Mäeots, Linell Sikk, Sofja Danilova, Anna-Lisete Kukk, Itirin Kivi, Kristin Saua

 

Reede, 10 Veebruar 2017 08:51

Võistlustants

4.veebruaril toimusid Tartus A Le Coq Sport spordimajas võistlustantsu 10-tantsu Eesti meistrivõistlused, kuhu oli kokku tulnud selle ala Eesti paremik. Kagu-Eesti võistlustantsuklubi Maarja all võistles ka meie kooli õpilane Marco Kindsigo koos oma partneri Lisete Marjapuuga, kes olidki oma tantsuklubi edukamad võistlejad, saavutades juunior 1 vanusegrupis (12-13aastased) II koha.

Õnnitleme! 

Reede, 03 Veebruar 2017 10:32

3x3 korvpallisari

31.jaanuaril 2017 Puiga Põhikoolis toimunud 3x3 Sportland korvpallisarja võistlustel saavutasid meie kooli 4.-5. klassi ja 6.-7.klassi poiste I võistkonnad I koha. 6.-7.klassi poiste II võistkond sai 4.koha.

Võistkondadesse kuulusid:

4.-5.klass - Renaldo Alla, Daniel Paju, Rasmus Runtal, Markus Soidla

6.-7.klass I - Markus Post, Kert Murde, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi

6.-7.klass II - Roland Mikson, Robert Runtal, Tõnis Timmi

Loe ka Võrumaa Spordist! 

Lehekülg 1 / 8