• 10.klassi õpilaskandidaatidele

    10.klassi õpilaskandidaatidele

    2017/2018 õa 10.klassid on komplekteeritud! Loe edasi
  • Lõpuaktused 2017

    Lõpuaktused 2017

    9.klass 20.juunil kell 15.00 12.klass 21.juunil kell 15.00 Loe edasi
  • Parksepa kooli arengufond on loodud

    Parksepa kooli arengufond on loodud

    Loe läbi fondi põhikiri ja toeta meie kooli fondi juba täna! Loe edasi
  • 1
  • 2
  • 3
Kolmapäev, 14 September 2016 08:42

XXV Parksepa rahvusvaheline korvpalliturniir Esile tõstetud

Tulemused

Neiud U-14  I - Tartu Kalev, II - Parksepa SK/Võru, III - Puiga APS, 4. - Aluksne Spordikool

Poisid U-14 I - Balvi Spordikool, II - Gulbene Spordikool,  III - Parksepa SK/Võru, IV - Aluksne Spordikool

Poisid MINI - I Erkmaa KK, II - Parksepa SK/Võru, III - Aluksne Spordikool, IV - Tartu KK Ülenurme

Meie parimateks mängijateks olid Laura Järvpõld, Markus Post ja Rasmus Runtal.

Loe ka Võrumaa Spordist!

Reedel, 23.september

 

12.00

 

VÕISTLEJATE SAABUMINE

13.00

P-MINI

PARKSEPA SK/VÕRU – ALUKSNE SK

14.00

P-MINI

ERKMAA KK – KK ÜLENURME

15.00

P-MINI

KK ÜLENURME – ALUKSNE SK

15.00

 

PILDISTAMINE LÕUNASÖÖK

16.00

P-MINI

PARKSEPA SK/VÕRU – ERKMAA SK

17.00

P-MINI

ERKMAA KK – ALUKSNE SK

18.00

P-MINI

PARKSEPA SK/VÕRU - KK ÜLENURME

19.00

 

AUTASUSTAMINE

Laupäev, 24.september

 

10.00

T-U14

PARKSEPA SK/VÕRU – PUIGA APS

11.30

P-U14

PARKSEPA SK/VÕRU – ALUKSNE SK

13.00

P-U14

BALVI SK – GULBENE SK

14.30

T-U14

TARTU KALEV – ALUKSNE SK

14.00

 

PILDISTAMINE LÕUNASÖÖK

16.00

P-U14

ALUKSNE SK – BALVI SK

17.30

P-U14

GULBENE SK – PARKSEPA SK/VÕRU

19.00

T-U14

ALUKSNE SK – PUIGA APS

Pühapäev, 25.september

 

09.00

T-U14

PARKSEPA SK/VÕRU – ALUKSNE SK

10.30

T-U14

PUIGA APS – TARTU KALEV

12.00

P-U14

ALUKSNE SK – GULBENE SK

12.00

 

LÕUNASÖÖK

13.30

P-U14

PARKSEPA SK/VÕRU – BALVI SK

15.00

T-U14

PARKSEPA SK/VÕRU – TARTU KALEV

16.30

 

VÕISTLUSTE LÕPETAMINE AUTASUSTAMINE

Viimati muudetud Teisipäev, 27 September 2016 13:32