Sport

Sport

Esmaspäev, 09 Oktoober 2017 16:24

Jalgpall

Reedel, 6. oktoobril 2017 toimunud Võru maakonna koolispordi jalgpalli meistrivõistlustel 10.–12. kl neidudele saavutas Parksepa Keskkooli võistkond pronksmedalid.

Võistkonda kuulusid Kelly Olesk, Hanna Ahelik, Lisette Kallas, Kertu Hallik, Karmen Lennuk, Sofja Danilova ja Kadi Kuus (kapten). Treener Hille Saarepuu.

Vaata ka Võrumaa Spordist!

Reede, 29 September 2017 13:05

Jalgpall

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis saavutas Parksepa Keskkooli võistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Viktor Maljuga, Kaspar Kõiv, Tanel Eit, Mairo Hannust, Carl Ülejõe, Eerik Pihus, Jaagup Kärblane, Indrek Piir ja Patric Aasmäe.

Loe ka Võrumaa Spordist!

Kolmapäev, 27 September 2017 10:33

TV 10 Olümpiastarti sarja 47.hooaeg

Teisipäeval 26.septembril 2017.a toimus TV 10 Olümpiastarti sarja 47.hooaja pressikonverents Tallinnas Kalevi kommivabrikus. Kohale oli kutsutud eelmise aasta võitja tiimid, meie kooli võistkond väikeste koolide arvestuses (oleme võitnud 3 aastat järjest) ja suurte koolide võitja Rakvere Reaalgümnaasiumi tiim.

Reede, 15 September 2017 12:27

XXVI PARKSEPA KORVPALLITURNIIR

26. Parksepa korvpalliturniiril võitis U15 vanuseklassi poiste konkurentsis esikoha võõrustajate meeskond, sama vanuseklassi tüdrukutest oli parim Tartu Kalev.

Nädalavahetusel Parksepas toimunud turniiril võitsid Parksepa SK/Võru poisid kõik viis mängu. Enim vaeva tuli näha teise koha saanud Puiga APSi alistamisega, kes mängiti üle 35:27, kõiki teisi vastaseid võideti kümne või enama punktiga.

Loe ka Võrumaa Spordist!

Reede, 15 September 2017 09:10

Teatejooks

14. septembril 2017 toimusid Võru Spordikeskuse staadionil Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused teatejooksudes. Olime jälle tublid!

  • Pendelteate (C-klass) - II koht - Kristjan Timuska, Franz Krull, Tõnis Timmi, Tauri Pähn, Sander Suur, Crislin Kauts, Carin Onno, Lisete Loigu, Hannabel Muuk-Adrat, Karinee Kungus
  • TB 4x100m - I koht - Nele Jõgeva, Betti Aniott, Liana Parmask, Elisabeth Trolla
  • PB 4x100m - I koht - Markus Post, Maiker Nargla, Talis Timmi, Kristjan Kesselmann
  • TA 4x100m - II koht - Gloria Org, Diana Laar, Kelly Olesk, Maarja Major
  • PA 4x100m - II koht - Indrek Piir, Markus Juul, Rainer Tamm, Patric Aasmäe
  • PJ 4x100m - II koht - Carl Ülejõe, Hendrik Post, Paavo Mikson, Kevin Limbo
  • PC 4x400m - I koht - Marten Luik, Franz Krull, Tõnis Timmi, Kristjan Timuska
  • PB väike rootsi - I koht - Markus Post, Maiker Nargla, Talis Timmi, Kristjan Kesselmann
  • TA väike rootsi - III koht - Gloria Org, Diana Laar, Kelly Olesk, Maarja Major
  • PA väike rootsi - II koht - Indrek Piir, Markus Juul, Patric Aasmäe, Rainer Tamm
  • PJ väike rootsi - II koht - Carl Ülejõe, Hendrik Post, Paavo Mikson, Kevin Limbo

Vaata ka Võrumaa Spordist!

 

View the embedded image gallery online at:
http://parksepa.werro.ee/sport#sigProId299e2d1128

Neljapäev, 15 Juuni 2017 08:43

TV10 Olümpiastarti

Noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti 46. hooaja finaalvõistlusel Hiiumaal Kärdlas võidutses juba kolmandat aastat järjest väiksemate koolide arvestuses võistkondlikult Parksepa Keskkool. individuaalselt oli meie parimaks vanemate (2003.–2004. a sünd) poiste üheksavõistluses III koha saanud Markus Post tulemusega 6889 punkti (60 m 8,01, kaugus 5.57, kuul 10.14, kõrgus 1.56, ketas 29.62, 60 m tõkkejooks 8,87, teivas 2.57, pall 56.52, 1000 m 3.18,07).

Finaalvõistlustele minnes olime III kohal, kuid Kärdlas lapsed ületasid ennast ja tegid palju isiklikke rekordeid. 

Kristjan Timuska 11 koht 5607 punktiga. Vanemate tüdrukute kaheksavõistluses parim koht Nele Jõgeva 11. koht 5797 punkti.

Võistkonna võidule aitasid peale nimetatud õpilastele kaasa veel Kaur Kasuk, Tauri Pähn, Carin Onno, Lisette Gorjunov, Karinee Kungus.

Aitäh teile ja jätkuvat sportlikku suve!

Võistkonna treenerid Margus Koor ja Sirje Hütt

Loe ka Võrumaa Spordist!

View the embedded image gallery online at:
http://parksepa.werro.ee/sport#sigProId0dd76d5d72

Esmaspäev, 05 Juuni 2017 07:54

EMV teatejooksudes

3.juunil toimusid Valgas Eesti noorte meistrivõistlused teatejooksudes. 

Eesti meistriks tulid 4x110m tõkkejooksus Kristjan Kesselmann, Markus Post,Talis Timmi ja Erki Pähn (Kesklinna kool)

4x100m teatejooksu võistkond, mille võistkonnas olid ka Talis Timmi ja Markus Post, saavutas pronksmedali.

Palju õnne!

Vaata ka Võrumaa Spordist!

Esmaspäev, 29 Mai 2017 10:50

TV 10 Olümpiastarti

26.mail toimus üleriigiline TV 10 Olümpiastarti 4 etapp.

Meie kooli esinumbrid olid poisid.

Poiste nooremas grupis saavutas kettaheites 4.koha Kaur Kasuk tulemusega 25.29 ja poiste vanemas grupis Kristjan Timuska samal alal samuti 4 koha tulemusega 30.37.

Teised võistkonna liikmed andsid endast parima: Tõnis Timmi, Markus Post, Tauri Pähn, Crislyn Kauts, Carin Onno, Lisette Gorjunov, Karinee Kungus.

Enne finaali on koolide seisud küllaltki võrdsed. Oleme praegu II kohal aga 3.koht on meist taga ainult 83 punktiga, 4.koht 575 punktiga.

Kõik selgub üleriigilisel mitmevõistlusel, mis toimub 12.-14.juunil Kärdlas.

Enne seda Võru TV 10 mitmevõistlus, mis toimub 6.-7.juunil, Võru staadionil.

Head harjutamist ja äitäh lastele kes viitsivad harjutada ja koolile au ja kuulsust tuua.

View the embedded image gallery online at:
http://parksepa.werro.ee/sport#sigProId8ffcea910d

Kolmapäev, 24 Mai 2017 08:50

Kergejõustik

Tulemusi ja pilte vaata Võrumaa Spordist!

Võrumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistluste teise päeva meie õpilaste parimad tulemused:

P-A

  • Eerik Eiche kaugus 5.65 II koht, ketas 40.11 I, kuulitõuge 12.65 I, oda 42.11 II
  • Tomi Rämmer oda 7

P-A

  • Jaagup Kärblane kõrgus 1.60 III
  • Thor- Oddvar Hallik ( 5

PJ

  • Tarvo Jõgeva kuulitõuge 11.53 ( I
  • Carl Ülejõe ketas 23.36 ( 4

TJ

  • Kristin Saua kõrgus 1.40 Ikoht, kaugus 4.65 I, 100m 13.01 I
  • Anna-Lisete Kukk kuul 11.27 I

P-B

  • Talis Timmi 200m jooks 24.46 I, 400m 55.28 I
  • Kristjan Kesselmann kolmikhüpe 11.01 I, ketas 32.68 I, kõrgus 1.60 I
  • Kert Murde 1500 m jooks 5.19.03 I

T-B

  • Liana Parmask kolmikhüpe 8.89 6.koht
  • Kerli Tasso 1500 m jooks 6.04 4

T-C

  • Hannabel Muuk Adrat kolmikhüpe 9.38 I, 600m 2.08.60 5
  • Carin Onno 8.95 III

P-C

  • Tõnis Timmi 600m jooks 1.48.53 I

Olite tublid, jätkake samas vaimus!

Esmaspäev, 15 Mai 2017 07:46

Jalgpall

12.05 2017 korraldas Rõuge põhikool 4-6 kl. jalgpalliturniiri. Rõuge koolil olid igas vanuseklassis pandud välja klassivõistkonnad, osales veel Kuldre PK.

Meie poisid saavutasid I koha, punkte oli sama palju kuid otsustavaks sai omavaheline mäng.

Meie kooli võistkonda esindasid: Karl Matthias Pensa, Tauri Pähn, Kaur Kasuk, Robert Runtal, Kristjan Timuska, Marten Luik, Sander Suur, Tõnis Timmi.

Kehalise kasvatuse õpetaja Margus Koor

Lehekülg 1 / 9