Sport

Sport

Neljapäev, 19 September 2019 09:45

Jalgpall

17.-18.septembril 2019 toimusid Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused 6.-9. poiste ja 10.12. klasside noormeeste jalgpallis. Mõlemad meie võistkonnad saavutasid I koha.

TV 10 olümpiastarti 2019/2020 hooaeg

Eelmine õppeaasta kooli võistkonnaga õpilaste vähese huvi tõttu ei osalenud, kuigi eelnevatel aastatel olime saavutanud esikohad.

Individuaalselt osales Theodor Krull, kes saavutas mitmevõistluses väga tubli 4. koha.

Õpetajad on valmis õpilasi ettevalmistama algavaks hooajaks. Selleks, et näidata üles ka omapoolset huvi ootame vanemat astet (2006-2007) ja nooremat astet (2008-2009) osalema hooaega tutvustaval kokkusaamisel 2.09.2019 peale klassijuhataja tundi, kooli staadionil. Oodatud on nii poisid kui ka tüdrukud kes on valmis kooli esindama.

Esimesel kokkusaamisel pole sportlik riietus vajalik.

Õpetajad Sirje ja Margus

Pildil on TV 10 Olümpiastarti 47.hooaja võitjad. Võistkonda kuulusid: Brent Piigli, Theodor Krull, Franz Krull, Tõnis Timmi, Kätriin Kauksi, Elis Kenk, Crislin Kauts, Carin Onno.

Vaata ka meie tublide kergejõustiklaste suviseid saavutusi!

Teisipäev, 04 Juuni 2019 09:46

Võistlustants

Laupäeval, 1. juunil 2019 toimus Kohilas tantsuvõistlus.

Meie kooli 4. klassi õpilane Liisa Parmask ja Puiga põhikooli 6. klassi õpilane Kirill Kongo saavutasid Juunior 1 E-klassis standardtantsudes 1.koha ja ladinatantsudes 1. koha. Vanusegrupis võistles 10 tantsupaari.

Esmaspäev, 20 Mai 2019 13:11

TV10 Olümpiastarti

Pühapäeval, 19.mail. toimus TV 10 Olümpiastarti üleriigilise võistluse IV etapp Tallinnas Kadrioru staadionil. Theodor Krull saavutas nooremate poiste arvestuses 71 võistleja seas palliviskes 4.koha tulemusega 57.72 (maakonna võistlustel 48.52). Kettaheites oli Theodor tublil 12.kohal tulemusega 24.62.

Palju õnne ja edu peatselt toimuvatel maakonna ja üleriigilisel mitmevõistluse võistlustel!

Reede, 17 Mai 2019 10:10

Maastikujooksude MV

16.mail 2019 Osulas toimunud maastikujooksude Võru maakonna meistrivõistlustel saavutasid meie kooli parimatena pendelteatejooksudes 7.-9.klasside võistkond II koha ja 1.-3.klasside võistkond III koha.

7.-9.klass: Tõnis Timmi, Steven Mirontšuk, Marta Kaiv, Liana Parmask, Kärolain Kindsiveer, Kätlin Kübard, Anastasia Antonova, Marten Luik, Kristjan Timuska, Tauri Pähn.

1.-3.klass: Laura Jõõger, Lisandra Tovinen, Laura Potter, Helena Karu, Silvia Pärnoja, Braian Tsirk, Marcello Aleksejev, Joel Raudnagel, Marten Verner Misnik, Rasmus Raudkett.

Olite tublid!

Vaata pilte ja tulemusi siit!

Neljapäev, 09 Mai 2019 13:04

Parksepa kevadturniir korvpallis

VI Parksepa Kevadturniiril saavutas Parksepa SK/Võru võistkond III koha. Meie kooli postest kuulusid võistkonda Renaldo Alla, Rasmus Runtal, Kert Murde, Markus Post, Egert Suvi, Markus Soidla.

Täpsemalt vaata siit!

Kolmapäev, 17 Aprill 2019 12:44

Tantsusport

13. aprill toimus Põlvas Mesikäpa hallis Klubivõistlus ,,Tähtede Sära`` Meie kooli 4 klassi õpilane Marcus Kindsigo saavutas koos oma tantsupartneri Annaliisa Uiboga 1.koha.

Kolmapäev, 10 Aprill 2019 13:06

Võrkpall

5.aprillil 2019 Võru spordikeskuses toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 10.-12.klasside võrkpallis saavutasid nii meie neiud kui noormehed III koha. Võistkondadesse kuulusid: Ott Piirisild, Alex Treier, Tanel Eit, Mairo Hannust, Jaagup Kärblane, Eerik Pihus, Tomi Rämmer, Carl Ülejõe ning Lisette Kallas, Hanna Ahelik, Kaili Priks, EKertu Hallik, Kristiina Tammik, Liisbeth Mäeots.

Kolmapäev, 03 Aprill 2019 10:38

Laupäeval, 30.märtsil 2019 toimus Tallinnas Eesti karikavõistluste etapp.

Meie kooli 4. klassi õpilane Liisa Parmask ja Puiga põhikooli 6. klassi õpilane Kirill Kongo saavutasid Juunior 1 E-klassis standardtantsudes 1.koha ja ladinatantsudes 2. koha.

Kolmapäev, 03 Aprill 2019 08:52

TV 10 Olümpiastarti III etapp

Laupäeval, 30.märtsil toimus Tartu Ülikooli spordihoones TV 10 Olümpiastarti III etapp.

Theodor Krull saavutas nooremate poiste kuulitõukes II koha tulemusega 11.81, kaugushüppes 14 koht. Võistlejaid selles vanusegrupis 66.