• 1
  • 2
Sport

Sport

1.02.2018 toimunud Võrumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistluste edukamad olid:

• Jaagup Kärblane III koht PJ kõrgushüppes 1.50

Medaleid oli võimalik koguda maksimaalselt kolmel alal.

Vaata tulemusi ka siit ja pilte siit

Ja ka siit!

Õpetajad Sirje Hütt ja Margus Koor

Eesti Koolispordiliidu 3x3 korvpalli Võrumaa etapil 6-7.klass poistele olid meie poisid Phil-Benjamin Paju, Roland Mikson ja Egert Suvi esimesed ja teine võistkond Hendrik Andrejev, Rasmus Runtal, Renaldo Alla ja Markus Soidla kolmandad.

Eesti Finaal toimub 28.märtsil 2018 Tallinnas Kalevi Spordihallis.

Edu finaaliks !

Treener Kalev Palo

Vaata ka siit

Esmaspäev, 29 Jaanuar 2018 09:10

TV 10 Olümiastarti II etapp Tallinnas

27.01 2018 a. toimus Tallinnas TV 1o Olümpiastarti II etapp. Kooli võistkond jäi kindlalt esikohale punkte kokku 9838.

Poiste vanemas grupis kaugushüppes saavutas Tõnis Timmi 4 koha tulemusega 5.47, Franz Krull 17 koht.

Tõkkejooksus said meie poisid B finaali kohad Franz Krull 7. tulemusega 9.48, Tõnis Timmi 8. 9.51, Kristjan Timuska 9. 9.55.

Nooremad poisid hüppasid teivast Brent Piigli 2.11 (18), Theodor Krull 2.01 (20).

60 m tõkkejooksus Brent Piigli 10.21 (12), Theodor Krull 10.49(22).

Tüdrukute vanemas astmes Carin Onno 60 m. tõkkejooksus 15 koht, Crislyn Kauts jooksis oma isikliku rekordi.

Samuti olid väga tublid nooremad tüdrukud Elis Kenk ja Kätriin Kauksi, kes tegid oma isiklikud rekordid tõkkejooksus ja kaugushüppes.

Tublid, tublid!
Võistkonna treenerid Sirje Hütt ja Margus Koor

Neljapäev, 25 Jaanuar 2018 08:02

TV 10 Olümpiastarti II etapp

24.01 2018 a toimus Võru maakonna noorte kergejõustikusarja TV 10 olümpiastarti II etapp.

Poiste nooremas rühmas võisteldi teivashüppes ja 60 m tõkkejooksus

Theodor Krull saavutas teivashüppes tulemusega 2.10 I koha, 60m tj. 10.16 II koht, Brent Piigli 1.70 4 koha, 60m.tj 10.46 III koht.

Poiste vanemas grupis Tõnis Timmi kaugushüppes 5.41 I koht. Franz Krull 4.78 III.

60m tõkkejooksus Kristjan Timuska 8.91 I koht, Tõnis Timmi 9.18 II, Franz Krull 9.28 III.

Tüdrukute vanemas grupis võisteldi 60m tõkkejooksus. Carin Onno 9.75 II koht, Crislyn Kauts 9.koht.

Nooremad tüdrukud võistlesid 60m tükkejooksus ja kaugushüppes meie kooli parimad olid Elis Kenk ja Kätriin Kauksi

Samad õpilased lähevad üleriigilisele võistlustele 27.01 2018 a Tallinna kaitsma meie kool au.

Edu teile!

Tulemusi näeb siit!

Pilte näeb siit!

Esmaspäev, 15 Jaanuar 2018 12:47

Saalijalgpall

12.jaanuaril 2018 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 10.-12.klassi poiste saalijalgpallis saavutas Parksepa Keskkooli I võistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Tanel Eit, Mairo Hannust, Jaagup Kärblane, Paavo Mikson, Eerik Pihus, Carl Ülejõe, Patric Aasmäe, Viktor Maljuga. III koha mängus alistati Antsla tulemusega 2:1.

II võistkond kahjuks alagrupist edasi ei pääsenud.

16.jaanuaril 2018 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 6.-9.klassi poiste saalijalgpallis saavutas Parksepa Keskkooli võistkond II koha. Võistkonda kuulusid: Maiker Nargla, Kristjan Kesselmann, Markus Post, Kermo Kägo, Marten Luik, Roland Mikson, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi. Esikoha otsustanud mängus tuli napilt 0:1 alla vanduda Rõuge kooli võistkonnale.

18.jaanuaril 2018 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 6.-9.klassi tüdrukute saalijalgpallis saavutas Parksepa Keskkooli võistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Regina Johanna Repp, Elisabeth Trolla, Kadi Zopp, Betti Aniott, Annabel Runtal, Gerda Michelson, Nele Jõgeva, Carin Onno.

Võistluste protokolle vaata siit!

Esmaspäev, 11 Detsember 2017 08:47

TV 10 Olümpiastarti

Laupäeval 9.12 2017.a. toimus Võru spordikeskuses noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti 47.üleriigiline I etapp.

Meie kooli võistkonna parima tulemuse saavutas Kristjan Timuska - teivashüppes 5. koht tulemusega 2.91. Samal alal saavutas 12. koha Franz Krull tulemusega 2.71.

Vanemate poiste 60m jooksus Tõnis Timmi - 12. koht

Nooremate poiste kõrgushüppes saavutas Theodor Krull kõrgushüppes 16. koha tulemusega 1.26.

Tüdrukute parim oli Carin Onno 60 m jooksus 27. koht tulemusega 8,26.

Võistkond saavutas peale I etappi II grupis I koha. Oma panuse võistkondlikku arvestusse andsid peale juba nimetatud õpilastele järgmised tublid võistlejad.

Noorematest tüdrukutest Lisete Loigu, Kätriin Kauksi, Kertu Haak. Vanematest tüdrukutest Hannabel Muuk- Adrat, Gerda Michelson. Noorematest poistest Brent Piigli.

Võistkonna punktid on 5204. II koht meist maas 304 punktiga ja III koht 621 punktiga.

Punktide väike vahe sunnib meid edasi pingutama. Äitäh lastele kellele veel tähendab midagi kooli võistkonna eest välja minna ja viitsivad selle nimel tööd teha.

Järgmine etapp juba 27.jaanuar 2018a
Head harjutamist!

Võrumaa 6.-9. klassi poiste korvpallikarika võitis Parksepa Keskkooli meeskond, kes 6.detsembril Võru spordikeskuses toimunud turniiril alistas kõik viis vastast.

Võidukas meeskonnas mängisid Markus Post, Kert Murde, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Roland Mikson, Kristjan Kesselmann, Renaldo Alla, Rasmus Runtal ja Daniel Paju. Poisse juhendab Kalev Palo.

Vaata ka Võrumaa Spordist!

Reede, 01 Detsember 2017 06:49

"Tähelepanu Start!"

Algas Võru maakonna 2.-5. klasside teatevõistlussarja "Tähelepanu Start!" uus hooaeg.

Meie kooli esindus saavutas väikeste koolide arvestuses I koha. Võistkonda kuulusid: Kert Loorits, Joel Raudnagel, Marten Muld, Karola Kull, Silvia Pärnoja, Marion Niido, Mattias Aniott, Marcus Kinsigo, Timmur Trolla, Karin Kivi, Klaudia Schenk, Kertu Haak, Theodor Krull, Agris Vill, Alexander Soidla, Sandra Asu, Anastasia Kivi, Kristella Hõrak, Hannes Jukk, Brent Piigli, Karl Matthias Pensa, Kätriin Kauksi, Lisete Loigu, Nele-Riin Rästa.

Pilte vaata siit!

Teine etapp toimub 15.III 2018a.

Olite väga tublid, jätkake samas vaimus!

Õpetaja Sirje Hütt

Kolmapäev, 22 November 2017 10:53

Korvpalli karikavõistlused

Kuldres toimunud Võrumaa kuni 7. klasside poiste korvpallikarikavõistlused võitis Parksepa Keskkooli meeskond.

Võidukasse tiimi kuulusid Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Roland Mikson, Hendrik Andrejev, Regon Pihu, Daniel Paju, Renaldo Alla, Rasmus Runtal ja Markus Soidla, poisse juhendab Kalev Palo.

Tulemusi vaata Võrumaa Spordist!

17.11.2017.a. toimus Võru maakonna Dumle 4.-5. klassi rahvastepallivõistlus. Meie kooli esindasid poistest 4 klassi võistkond ja väga hästi, saavutades 4. koha. Sama võistkonnaga osaleme ka maikuus Võru maakonna meistrivõistlustel rahvastepallis, siis juba medalitele. Sama võistkond saab kooli esindada ka järgmine aasta. Edu teile!

Võistkonda kuulusid: Theodor Krull, Daniel Kulaga, Aron Leppik, Timo Raudnagel, Ainar Vetemäe, Agris Vill, Alexander Soidla

Tüdrukute võistkonnas esindasid meie kooli 5. klassi tüdrukud Kätriin Kauksi, Lisete loigu, Viktoria Misnik, Karolin Niido, Nele-Riin Rästa, Janette Sõlg, Krislin Sõlg. Nemad oma alagrupist edasi ei saanud, kuid andsid tugeva lahingu oma vastastele.