• 10.klassi õpilaskandidaatidele

    10.klassi õpilaskandidaatidele

    2017/2018 õa 10.klassid on komplekteeritud! Loe edasi
  • Lõpuaktused 2017

    Lõpuaktused 2017

    9.klass 20.juunil kell 15.00 12.klass 21.juunil kell 15.00 Loe edasi
  • Parksepa kooli arengufond on loodud

    Parksepa kooli arengufond on loodud

    Loe läbi fondi põhikiri ja toeta meie kooli fondi juba täna! Loe edasi
  • 1
  • 2
  • 3

Kiidame tublisid õpilasi ja õpetajaid

Tubli õppetöö ja kooli esindamise eest aineolümpiaadidel ning võistlustel on Võru valla vastuvõtule kutsutud järgnevad õpilased ning juhendajad õpetajad:

Õpilase nimi

Kl

Õppimine

Maakondlik/vabariiklik olümpiaad/võistlus

Juhendaja

1. Hendrik Andrejev

4b

 

Maakondlik poiste lauluvõistlus

Ene Lumi

2. Hellika Otsar

5. kl

 

1. koht maakondlikul 4.-6. kl matemaatikaolümpiaadil;

3. koht matemaatikavõistlusel Nuputa; 2. koht 5. kl õpioskuste olümpiaadil

Maili Toom

3. Kerli Tasso

5. kl

 

3. koht maakondlikul 4.-6. kl matemaatikolümpiaadil;

3. koht matemaatikavõistlusel Nuputa; 2. koht 5. kl õpioskuste olümpiaadil

Maili Toom

4. Liisa Timmi

5. kl

 

2. koht 5. kl õpioskuste olümpiaadil

Maili Toom

5. Maryleen Karise

6. kl

 

3. koht maakondlikul inimeseõpetuse ainevõistlusel-olümpiaadil

Liia Luik

6. Kristjan Kesselmann

6. kl

 

3. koht matemaatikavõistlusel Nuputa

Ülle Noppel

7. Talis Timmi

6. kl

 

3. koht matemaatikavõistlusel Nuputa

Ülle Noppel

8. Annika Jaakson

8. kl

 

1. maakondlikul keemiaolümpiaadil

1. koht maakondlikul matemaatika olümpiaadil

Inglise keele tõlkevõistlus

Tiina Asi

Anneli Tambets

Valentina Hmeljuk

9. Enely Ernits

9. kl

 

1. koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

3. koht vene keele tõlkevõistlusel

Tiina Asi

Anžela Kuldmets

10. Mirjam-Meerit Mets

9. kl

„4“ ja „5“, käitumine eeskujulik

   

11. Raido Zopp

9. kl

 

Maakondlik poiste lauluvõistlus

Silja Otsar

12. Merili Pappel

9. kl

 

2. koht maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil

Merit Süving

13. Rasmus Saar

10.kl

 

Maakondlik geograafiaolümpiaad

Ando Tuul

14. Oliver Raudsepp

10.kl

 

Maakondlik füüsikaõpetuse olümpiaad

Kalju Haabmets

15. Marie Tulik

11a

“5” ja üks “4”, käitumine eeskujulik

3. koht maakondlikul emakeele olümpiaadil

Merje Taan

16. Ott Asi

11a

 

Füüsikaõpetuse olümpiaad;

1. koht maakondlikul bioloogia olümpiaadil;

2.-3. koht maakondlikul keemiaolümpiaadil

Kalju Haabmets

Maarja Põder

Tiina Asi

17. Sander Soikka

11b

 

Maakondlik poiste lauluvõistlus

Silja Otsar

18. Eveli Jaaska

12a

“5” ja “4”, käitumine eeskujulik

   

19. Janne Jagomäe

12a

“5” ja üks “4”, käitumine eeskujulik

   

20. Susan Kasuk

12a

“5” ja üks “4”, käitumine eeskujulik

   

21. Kati Kesselmann

12a

“5” ja “4”, käitumine eeskujulik

   

22. Markus Süüden

12a

 

Maakondlik poiste lauluvõistlus

Silja Otsar

23. Anet Plakso

12b

 

3.-4. koht maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil

Merit Süving

Tublid sportlased:

23. Markus Post 5. klass

24. Tarvo Jõgeva 10. klass

25. Ranet Kikkas 12b klass

Huvitegevuse parimad:

26. Kristiin Kulpson 11a

27. Sander Soikka 11b

28. Maarja Lepind  11b